FORGOT YOUR DETAILS?

APELUL DE SELECȚIE NR.4 PENTRU MĂSURA M2.4 EURI ȘI APELUL DE SELECȚIE NR.6 PENTRU MĂSURA M2.1 FEADR S-AU PRELUNGIT PÂNĂ PE DATA DE 15 APRILIE 2024, ORA 20:30.                                          

Prezentare membri fondatori

Nr. crt. Denumirea partenerului Statutul partenerului (ONG, SRL, autoritate publică etc.) Numele şi prenumele reprezentantului legal al partenerului Funcția reprezentantului legal
1 COMUNA AGAPIA Autoritate Publică Năstasă Neculai Primar
2 Asociația Vânătorilor și Pescarilor Sportivi Diana Hunting ONG Cădere Vasile Vicepreședinte
3 Pavăl Mircea-Ionuț Întreprindere Familială IF Pavăl Mircea-Ionuț Administrator
4 SC Expo Milonax SRL SRL Năstasă Maria Administrator
5 ASOCIAŢIA SOCIAL-UMANITARĂ “SF. IOAN DE LA NEAMŢ” ONG Irina Dumitru Președinte
6 COMUNA BALŢĂTEŞTI Autoritate Publică ACOZMEI Emilia Primar
7 SC Racordex S.R.L SRL Ciudin DANA Administrator
8 SC Tricomand SRL SRL Viţelaru Mihai Administrator
9 SC Giani Mobila SRL SRL Platon Daniela Administrator
10 COMUNA BRUSTURI Autoritate Publică  Daniel Lozonschi Primar
11 Hugsol S.R.L S.R.L. Gheorghiu Gabriela-Amelina Administrator
12 Asociația „Sofiaman pentru Comunitate” ONG Mihăilasa Teodora Președinte
13 COMUNA CRĂCĂOANI Autoritate Publică Raclariu Alexandrina Primar
14 Stăcescu A.Alecu-Gabriel Întreprindere Individuală SRL Stăcescu Alecu-Gabriel Administrator
15 SC Duo Vio Stel SRL SRL Usturoi Vasilică Administrator
16 SC. URSTEC MOBART SRL SRL Tanasa-Ursu Florin-Cosmin Administrator
17 Asociația “Centrul de Dezvoltare Comunitară Neamț”, ONG Andrei Elena- Carmen Președinte
18 COMUNA DRĂGĂNEȘTI Autoritate Publică Nechifor Ion Primar
19 CARPAT AGROM  SRL SRL Gheorghiu Radu Administrator
20 Asociația Crescătorilor de Bovine și Ovine Valea Moldovei-Drăgănești ONG Găină Ionel Președinte
21 Parohia Ortodoxă Şoimăreşti Unitate de cult privată de utilitate publică Moaleș Cristian Preot
22 COMUNA GHINDĂOANI Autoritate publică Amărinei Maria Primar
23 Leonte D. Lilieana Intreprindere Individuală I.I. Leonte Lilieana Administrator
24 Cooperativa Agricola „Zimbrul” Ghindaoani Cooperativă Leonte Elena Administrator
25 Asociația crescătorilor de taurine „Hindău” Ghindăoani ONG Avarvarei Dumitru Președinte
26 COMUNA PĂSTRĂVENI Autoritate Publică Gorea Anton- Nicolai Primar
27 ONISEI DIMITRIE-NARCIS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ II Onisei Dimitrie-Narcis Administrator
28 SC Lacto Benpas SRL SRL Pascal Beniamin Administrator
29 Stamate Dorina-Ancuța Persoană Fizică Autorizată PFA Stamate Dorina-Ancuța Administrator
30 COMUNA RĂUCEŞTI Autoritate publică Bălăjel Dumitru Primar
31 SANDU V.E CRISTINA Intreprindere Individuală I.I. Sandu Cristina Adimistrator
32 Asociaţia Crescătorilor de Taurine „Oglinda” ONG Răcheriu Marius Constantin Președinte
33 Olimir Original Catering SRL SRL Obreja Constantin Administrator
34 COMUNA TIMIŞEŞTI Autoritate publică Mărculeţ Vasile Primar
35 SC BISON LAND SRL SRL Bodron Andrei- Claudiu Administrstor
36 MATIM AGROBRICHET SRL SRL Moruzi Alexandru-Theodor Administrator
37 SC Agromixt Prod Top SRL SRL Nica Vasile Administrator
38 COMUNA URECHENI Autoritate publică Tănăselea Ion Primar
39 SC Giordy Service SRL SRL Tănăselea Elena Administrator
40 Tănăselea Neculai Intreprindere Individuală I.I. Tănăselea Neculai Administrator
41 SC Lacta Han SRL SRL Popa Maria Administrator
42 COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ Autoritate publică Petrariu Maria Primar
43 FLOREAN I. IOAN Întreprindere Individuală I.I. Florean Ioan Administrator
44 Urzică L. Vasile Întreprindere Individuală II Urzică Vasile Administrator
45 Asociaţia Culturală „Vovidenia – Neamţ” ONG Daniliuc Dan-Mihai Președinte
46 SC Bansimex Prod SRL SRL Florean Năstaca Administrator
47 SC Matinoteam Instal SRL SRL Mangalariu Mihai Administrator
48 R.N.P Romsilva –Administrația Parcului Natural Vânători Neamț R.A Regie Națională Cătănoiu Sebastian Director
49 Asociația de Mediu Zimbrul Vînători-Neamț ONG Coșofreț Vasile-Cosmin Președinte
Share Button
TOP